Promet
812.Odstranitev izrabljenega gospodinjskega aparata
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Dogoše, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 23.07.2019
Objavil: Alen Pajić

Opis

V tezenskem gozdu, tik ob avtocesti, že dalj časa stoji odvržen gospodinjski aparat. Ker je dostop nekoliko otežen (visoka trava), predlagam, da se izvajalcu pojasni dostop :

- Vozi se po Dogoški cesti, do manjšega viadukta, ki povezuje Tezensko in Dogoško stran ob avtocesti.
- Ob viaduktu se zavije levo, po travnati poti naravnost, cca 200 metrov, pred zavijanjem levo, kjer stoji Nigradov razbremenilni objekt RT-11.

Hvala.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Alen Pajić

23.07.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

24.07.2019
Location

Urejamo

Medobčinski inšpektorat je sprejel prijavo in jo ustrezno obravnava v skladu s svojimi pristojnostmi, v sklopu katerih je bilo odrejeno Snagi, da nedovoljeno odložene odpadke ustrezno odstrani.
Odgovoril: Medobčinski inšpektorat

25.07.2019
Location

Izvedeno

Nedovoljeno odložene odpadke je podjetje Snaga odstranilo.
Odgovor pripravila: Mestna občina Maribor

02.08.2019