Promet
809.Napačno parkiranje
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Dominkuševa ulica 5, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 18.07.2019
Objavil: Jan Sladič

Opis

Prosim za večji nadzor nad novo urejeno pot za pešce, saj avtomobili na njej parkirajo in je zato hoja onemogočena.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Jan Sladič

18.07.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

23.07.2019
Location

Zaključeno

V letu 2019 je Medobčinski inšpektorat in Redarstvo Maribor v Dominkuševi ulici izvedel 7 prekrškovnih postopkov. Večjih pojavov nepravilnosti nismo zasledili. Na dan 23.7.2019, je bila na lokacijo napotena patrulja, ki je izvedla en prekrškovni postopek. V prihodnjih tednih na lokaciji organizirali poostren nadzor.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

29.07.2019