Okolje
738.Očistite in nevtralizirajte vonj po fekalijah pod Titovim mostom
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Ulica talcev 25, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 12.05.2019
Objavil: Goran Bra

Opis

Že nekaj let pod glavnim mostom zaudarja po urinu. Tako na levi kot desni strani. Prostor je prav tako umazan,slabo osvetljen! Ker prihaja poletje bo smrad še bolj intenziven,s tem,da se bo tudi povečalo tveganje za razvoj bolezni.Lp

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Goran Bra

12.05.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

13.05.2019