Okolje
737.Nevarna ,nepritrjena klop v mestnem parku
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Razlagova ulica 9b, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 09.05.2019
Objavil: tatjana ulcar

Opis

Nepritrjena klop na mostičku starega dela parka; nevarna ob vstajanju, ker se prevaga in podre naprej - lastna boleča izkušnja : NEVARNO !

Slike



Location

Slišimo

Objavil: tatjana ulcar

09.05.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

09.05.2019
Location

Urejamo

Zahvaljujemo se za vaše opozorilo. Nemudoma smo opravili ogled na terenu in površino ustrezno zavarovali.
Pravilno ste ugotovili, da je klop odvijačena. Napako bomo odpravili v roku 24 ur.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

10.05.2019
Location

Izvedeno

Klopi in mize na mostičku v Mestnem parku so ponovno privijačene in varne za uporabo. Popravilo je izvedlo javno podjetje Snaga.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

13.05.2019