Promet
728.Javna razsvetljava - ne deluje - Maistrova ulica 8a
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Maistrova ulica 8a, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 08.04.2019
Objavil: Jure Frank

Opis

Javna razsvetljava Maistrova ulica 8/8a; ne delujeta dve luci.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Jure Frank

08.04.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

09.04.2019
Location

Urejamo

Hvala za opozorilo. V kolikor ne bo večjih težav bo težava z nedelujočo razsvetljavo odpravljena do konca tega tedna.

Odgovorila: Mestna občina Marobor

11.04.2019
Location

Izvedeno

Napaka na javni razsvetljavi je bila odpravljena dne 11. 4. 2019.

Odgovorila: Mestnana občina Maribor

12.04.2019