Promet
713.Cestna razsvetljava - Vrunčeva ulica 5, Limbuš
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Vrunčeva ulica 5, 2341 Limbuš, Slovenija
Objavljeno: 21.03.2019
Objavil: Andrej Šauperl

Opis

Lani je bil na križišču Vrunčeve in srednje ulice odstranjen lesen drog, ki je oviral lastnika zemljišča pri dostopu v garažo. Na drogu je bila med drugim tudi svetilka javne razsvetljave. Lastnik zemljišča je predlagal dve drugi lokaciji v neposredni bližini, vendar drog in svetilka do danes nista bili več postavljeni. Prosimo, da nekje v tem križišču postavite drog in svetilko, vsaj začasno, dokler ne bo ob izvedbi kanalizacije prenovljena tudi kompletna javna razsvetljava v tej ulici.
Ulica ima sicer režim cone 30, vendar se teh omejitev malo kdo drži, predvsem pa so se v tem delu naselile nove mlade družine z malimi otroki, kar predstavlja predvsem zvečer in zjutraj še dodaten faktor tveganja za nesreče.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Andrej Šauperl

21.03.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

21.03.2019