Promet
712.Udrto cestišče - Drevenškova ulica 12, Limbuš
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Drevenškova ulica 12, 2341 Limbuš, Slovenija
Objavljeno: 21.03.2019
Objavil: Andrej Šauperl

Opis

Na cestišču je nastala precej velika udrtina, domnevamo, da zaradi počene vodovodne cevi, zaradi katere voda iz vodovoda izpira zemljino pod cestiščem.



Location

Slišimo

Objavil: Andrej Šauperl

21.03.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

21.03.2019
Location

Izvedeno

Cestišče je bilo sanirano s strani podjetja Nigrad d.d. dne, 26.2.2019.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

02.04.2019