Promet
704.Parkiranje na pločniku
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Ulica heroja Staneta 1, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 18.03.2019
Objavil: Leon Briški

Opis

Vse moje pobude za varno pot pešcev v Novi vasi so naletela na gluha ušesa ! Res sem dobil odgovor iz pisarne župana ,da bodo zadevo predali uradu za promet na UE ....in to je tudi vse . Avtomobili pred Picerijo in mesnico Nikl na Betnavski cesti 122 zaparkirajo pločnik prečno kar onemogoča dostop do lokala in prehod, čeprav je tam talna označba za vzdolžno parkiranje . Verjamem, da se lastnika lokala ne bosta s tem ukvarjala ,saj sta odvisna od strank .............kaj pa REDARSKA SLUŽBA ?
Ali bo res potrebna žrtev ,da se stvari spremenijo ?



Location

Slišimo

Objavil: Leon Briški

18.03.2019
Location

Urejamo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

18.03.2019