Komunalna inšpekcija, redarstvo
702.Razmetana rabljena oblačila
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Komunalna inšpekcija, redarstvo
Lokacija: Kamniška ulica 20b, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 16.03.2019
Objavil: aglas batek

Opis

Na Kamniški ulici, kjer je bil do nedavnega nameščen zbiralni kontejner za rabljena oblačila, je le-ta odpeljan, za njim pa je ostal kup razmetanih oblačil - vse razvidno iz fotografije.

Lep pozdrav
Aljaž Bratina

Slike



Location

Slišimo

Objavil: aglas batek

16.03.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

18.03.2019
Location

Urejamo

Medobčinski inšpektorat je podjetju Snaga d.o.o že izdal odredbo, da do 20.03.2019 odstrani nedovoljeno odložene odpadke na lokaciji. Zabojnik je bil sicer iz lokacije odstranjen že 17.06.2018.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

19.03.2019
Location

Izvedeno

Dne 20. 3. 2019 so bili nedovoljeno odloženi odpadki-oblačila, odstranjeni.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

11.04.2019