Promet
698.Razsuta cesta
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Vrhovdolska pot 2, 2341 Limbuš, Slovenija
Objavljeno: 14.03.2019
Objavil: Andrej Šauperl

Opis

Precejšen del ceste v Vrhov Dol, po kateri med drugim vozi tudi šolski avtobus, je v tako slabem stanju (krpa na krpo), da asfalta takorekoč skoraj ni več. Ker projektov za prenovo ceste še ni, je treba vsaj najbolj kritične dele ceste konkretno utrdit in pokrpat.



Location

Slišimo

Objavil: Andrej Šauperl

14.03.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

15.03.2019
Location

Urejamo

Strinjamo se, da je cesta v slabem stanju zato bomo prioritetno izvajanje del rednega vzdrževanja prenesli na omenjeno lokacijo.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

18.03.2019