Okolje
664.Prometni znak v ribniku v mestnem parku
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Ribniška ulica 28, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 16.02.2019
Objavil: Nastja B.

Opis

Nekdo je vrgel prometni znak v ribnik, ki mimoidoče sprehajalce opozarja, kako vandalski so lahko nekateri ljudje....le kdaj in kdo ga bo odstranil iz ribnika v mestnem parku?

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Nastja B.

16.02.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba - Sektor za komunalo in promet

18.02.2019
Location

Izvedeno

Omenjeni znak je iz ribnika že odstranjen. Snaga se je na naše sporočilo nemudoma odzvala.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

20.02.2019