Okolje
656.Podhod na Lentu-Usnjarska ulica
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Židovska ulica 10, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 13.02.2019
Objavil: Goran Bra

Opis

Prosim, da se stopnice, ki povezujejo Židovsko ulico in Usnjarsko ulico.

Stopnice so UNIČENE in NEVARNE - Blizu je vrtec in OTROCI. Menim, da si naši otroci ne zaslužijo hoditi po takih stopnicah. V podhodu je nameščen sicer en količek, ki opozarja na nevarnost, a sem mnenja, da pa večno tudi ne more biti tam postavljen. Sicer so tla v podhodu prav tako v slabem stanju, polno je zdrobljenega materiala od stopnic, smrdi po urinu. Tla so luknjasta, ponoči je temno in zato nevarno.
Apeliram na čimprejšnjo sanacijo! Nenazadnje je tam veliko turistov, LENT pa je VEDUTA Maribora!

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Goran Bra

13.02.2019
Location

Zaključeno

Za parcelo 2180/23, k.o. Maribor grad, na kateri ležijo stopnice in plato pred vrtcem poteka pred Okrajnim sodiščem Maribo postopek za vzpostavitev etažne lastnine po ZVEtL za objekte »C« Pristan katero je vložil Zidar svetovanje d.o.o.. Zaradi navedenega do odločitve sodišča Mestna občina Maribor ni pristojna za vzdrževanje omenjene površine.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

13.02.2019