Promet
653.Ureditev cestišča Košaški dol 150 - Zg. Košaki 7
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno   

Vrsta: Promet
Lokacija: Košaški Dol 150, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 07.02.2019
Objavil: MOM na pobudo občana

Opis

Ali je že določeno kako se bo uredil del cestišča Košaški dol 150 do Zg. Košaki 7?

Slike



Location

Slišimo

Objavil: MOM na pobudo občana

07.02.2019
Location

Zaključeno

Seznanjeni smo s stanjem in problematiko na omenjeni cesti, vendar je MO Maribor žal omejena s proračunskimi sredstvi, saj gre prav pri tej cesti za kompleksnejši problem (za razširitev je na določenih odsekih potrebna izvedba podporne stene in ograj). Hvala za razumevanje.

07.02.2019