Okolje
649.Ptujska cesta 153, Obnovitev podhoda
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Ptujska cesta 153, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 06.02.2019
Objavil: Goran Bra

Opis

Podhod je že cca 2 leti v takšnem stanju!

-Smrdi po urinu ;
-Rešetke so dvignjene, nevarne, rjaste, umazane - voda ne odteka !!!
-Poškodovana luč, slaba osvetlitev podhoda
- Slabo vzdrževani koši za odpadke
- Nigradov znak se bo prej razgradil, kot pa da se bo to saniralo.
- Ponoči je hoja nevarna, ker je slabo osvetljeno, je privlačen kraj za uživalce drog, brezomce in podobne delikvente.
APELIRAM NA MESTNO OBČINO MARIBOR, DA PODHOD UREDI, ALI ZAPRE.

PROSIM NE MI ODGOVARJATI DA NI SREDSTEV, KER ČE IMA GOSPOD ŽUPAN 24.000 € ZA OBNOVO PISARNE, MORA BITI 10% TEGA ZNESKA ZA NUJNO ZAGOTOVITEV VARNOSTI PREBIVALCEV !

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Goran Bra

06.02.2019
Location

Zaključeno

Koncesionarjema v Mestni občini Maribor, podjetju Nigrad in podjetju Snaga smo naročili, da nemudoma pristopi k sanaciji najnujnejšega.

Odgovorila: mestna občina Maribor

06.02.2019
Location

Izvedeno

Koncesionar Snaga je na omenjeni lokaciji prisoten dvakrat tedensko, da očisti podhod.

Odgovorila: Mestna občina Maribor


Obveščamo Vas, da smo predmeten podhod iz naše strani uredili, rešetke sanirali, zvezne cevi pa prečistili. Glede javne razsvetljave je bilo ugotovljeno, da trenutna osvetljenost podhoda zadošča. Zamenjana bo samo 1 svetilka, ki trenutno ne deluje.

Odgovoril: Nigrad d.d.

11.02.2019