Zemljišča in stavbe
643.Ura na stavbi Rotovž
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno   

Vrsta: Zemljišča in stavbe
Lokacija: Glavni trg 15, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 29.01.2019
Objavil: Maja Dažek

Opis

Ura na stavbi Mestne hiše na Rotovškem trgu že dalj časa ne deluje. Lepo bi bilo da jo popravite.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Maja Dažek

29.01.2019
Location

Zaključeno

Za popravilo ure na Rotovžu je že bil izbran izvajalec in izdana naročilnica. Ker je urni mehanizem dotrajan in zelo star, ga je potrebno naročiti v tujini. Dobava urnega mehanizma je 3-4 tedne. Računamo, da bi ura lahko spet delovala po 15. februarju.

Odgovorila: mestna občina Maribor

29.01.2019
Location

Izvedeno

Ura od 6. 2. 2019 deluje.

07.02.2019