Promet
630.Pozabljeno kolo v središču mesta- Vetrinjska ulica 14
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno   

Vrsta: Promet
Lokacija: Vetrinjska ulica 14, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 17.01.2019
Objavil: NEVA PIPAN

Opis

Ob vhodu v peš cono leži odvržena avtomobilska pnevmatika že 20 dni.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: NEVA PIPAN

17.01.2019
Location

Urejamo

Čakamo odgovor od Snaga d.o.o.

21.01.2019
Location

Zaključeno

Medobčinski inšpektorat je odredil izvajalcu javne službe JP Snaga odstranitev predmetne odvržene gume v preteklem tednu.
Po naših informacijah je JP Snaga gumo odstranjena v petek dne 18.1.2019.

Odgovoril: Medobčinski inšpektorat in redarstvo Maribor

22.01.2019