Promet
626.Prenova ceste
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno   

Vrsta: Promet
Lokacija: Dominkuševa ulica 8, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 09.01.2019
Objavil: Jan Sladič

Opis

Prosim, da tudi drugi cestni del Dominkuševe ulice popravite in zakrpate vse luknje. Tudi kanalizacijski jašek povzroča veliko hrupa, ko avtomobili zapeljejo preko čez noč.



Location

Slišimo

Objavil: Jan Sladič

09.01.2019
Location

Zaključeno

O zadevi smo seznanili koncesionarja v MOM podjetje Nigrad d.d.. Zagotovljeno nam je bilo, da bodo zadevo uredili glede na vrstni red prispelih poškodb in glede na prioriteto. Potrudili se bodo, da bo zadeva urejena v najkrajšem možnem času.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

15.01.2019