Promet
625.Javna razsvetljava
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Dominkuševa ulica 6, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 09.01.2019
Objavil: Jan Sladič

Opis

Prosim da na Dominkuševi ulici izboljšate javno razsvetljavo z zamenjavo uličnih svetilk, saj so te že kar dotrajane. Hvala.



Location

Slišimo

Objavil: Jan Sladič

09.01.2019
Location

Zaključeno

Javna razsvetljava v Dominkuševi ulici je ena izmed starejših razsvetljav v Mestni občini Maribor. Mestna občina Maribor predvideva postopoma takšna svetila glede na razpoložljiva sredstva tudi v kratkem zamenjati v LED svetila. Razporeditev svetil je ustrezna in ostaja brez dopolnitev.

Odgovoril: Nigrad d.d.

16.01.2019