Promet
619.Umiritev prometa!
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Lackova cesta 150, 2341 Limbuš, Slovenija
Objavljeno: 27.12.2018
Objavil: Polde lojze

Opis

Pozdravljeni na vas se obračam kot voznik po tej cesti vsaki dan in bi vas prosil če je možno da je nekako boljše uredijo table da je po novem cona 30 od novega krožišča v Pekrah do krožišča pri Mladi Lipi, saj se namreč te hitrosti velika večina ne držijo, sam se držim tega vendar tisti kateri vozijo za menoj mi trobijo in prižigajo dolge luči! Zato bi vas prosil če je možno da se naredijo table katere ti prikazujejo hitrost in pa če bi bilo izvedljivo tudi kakšen stacionarni radar v obe smeri,saj bi v zelo kratkem času napolnili občinski proračun.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Polde lojze

27.12.2018
Location

Zaključeno

Prometna signalizacija je postavljena v skladu s pravilnikom in projektu, zato ni predvideno, da bi se postavljale dodatne table, da kažejo hitrost.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

V Medobčinskem inšpektoratu Maribor trenutno ne izvajamo meritve prekoračitve hitrosti vozil.

Odgovoril : Medobčinski inšpektorat Maribor

28.12.2018