Okolje
613.Čiščenje pločnikov
Slišimo te    Urejamo    Zaprto   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Ulica heroja Staneta 1, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 27.11.2018
Objavil: Goran

Opis

Kdo je zadolžen za čiščenje listja s pločnikov? V ulici heroja Šlandra na levi strani proti Partizanski cesti vsako leto ista pesem, nikoli sčiščeno. Ob slabem vremenu staro razpadlo listje razmočeno, drsi, pločnik komaj prehoden, sploh za starejše ljudi, invalide.

Slike



Location

Slišimo te

Objavil: Goran

27.11.2018
Location

Zaprto

Skupine čistijo odpadlo listje po planu, očistili bomo tudi omenjeni pločnik. Vedeti pa je potrebno, da listje še ni padlo v celoti iz dreves in
da smo zardi različnih intervencij na nekaterih bolj frekventnih mestih le tega odstranjevali že večkrat, kar je neracionalno početje in iz vidika stroškov nesprejemljivo.
Sredstva na tej PP so kot veste za november in december omejena, vsekakor pa za večkratno čiščenje in odstranitev listja iz javnih površin mnogo premajhna.

Odgovoril: Nigrad d.d.

29.11.2018