Promet
600.Popravilo lukenj na Koseskega ulici
Slišimo te    Urejamo    Zaprto   

Vrsta: Promet
Lokacija: Koseskega ulica 44, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 23.10.2018
Objavil: Sonja Batič

Opis

Na Koseskega ulici pred hišno št. 44, 46, 48, cesta razpada. Že dalj časa so na njej luknje, ki so se razširile že čez cel desni pas. Ker so tudi globoke, se že ob manjšem dežju, napolnijo z vodo. Takrat iti po pločniku in ostati suh, je nemogoče. Nekateri se še posebej izživljajo in se zapodijo v vodo, saj jim je očitno v poseben užitek, da človeka zalijejo od glave do pet. Nekateri, kulturnejši, se luknjam izogibajo in skačejo z enega pasa na drugega, kar je prav tako nevarno za ostale udeležence v prometu. Mislim, da je skrajni čas, da se cesto popravi, saj je stanje nevzdržno in se vleče že nekaj let.
V kolikor sredstev za popravilo ceste ni, predlagam, da se razbit, torej nevozen pas, zapre za promet, saj predstavlja nevarnost tako za pešce kot avtomobiliste.

Slike



Location

Slišimo te

Objavil: Sonja Batič

23.10.2018
Location

Urejamo

Strinjamo se, da je cesta v tem delu v slabšem stanju. Odsek ceste bomo uvrstili v plan sanacij asfaltnih prevlek za leto 2019. Obvestili bomo tudi koncesionarja, da trenutno sanira najhujše poškodbe.
Hvala za opozorilo
Odgovorila: Mestna občina Maribor

08.11.2018