Okolje
598.Praznjenje košev
Slišimo te    Urejamo    Zaprto   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Piramida, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 21.10.2018
Objavil: Ram Al Sabti

Opis

Pozdravljeni, na Piramidi v gozdu (ko na kriziscu pred kapelo zavijemo levo gor namesto desno k kapelici) se kos ki je zraven mize preredko prazni. Vedno lezijo smeti naokrog ker je prepolen. Gor zahajam skoraj vsaki dan tako, da vem da to ne spada pod eksces. Prosim poskrbiteza to brez izgovorov in brez poceni resitve - odstranitev kosa kar ste ze naredili na drugi poti na poramido, ki gre mimo travnikov. Hvala

Slike



Location

Slišimo te

Objavil: Ram Al Sabti

21.10.2018
Location

Zaprto

Sporočamo, da smo pobudo predali na podjetje Snago d.o.o., ki bodo bolj pozorni pri praznjenju koškov. Koški na Piramido se praznijo v skladu s tedenskim planom Snage d.o.o.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

12.11.2018