Okolje
596.Popravilo / Zamenjava klopi v parku
Slišimo te    Urejamo    Zaprto   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Trubarjeva ulica 19, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 13.10.2018
Objavil: Alen Pajić

Opis

Skoraj vsaka klop je potrebna popravila ali zaščite. Nekatere klopce postajajo nevarne za sedenje. Na fotografijah so klopi ob gričku.

Slike



Location

Slišimo te

Objavil: Alen Pajić

13.10.2018
Location

Zaprto

Sporočamo vam, da smo za sanacijo klopi v parku zaprosili koncesionarja, podjetje Snago d.o.o.. Klopi bodo predvidoma sanirane do konca novembra 2018.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

16.10.2018