Komunalna inšpekcija, redarstvo
581.Nedelujoča javna razsvetljava
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno   

Vrsta: Komunalna inšpekcija, redarstvo
Lokacija: Pobreška cesta 8, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 24.08.2018
Objavil: Blendor Sefaj

Opis

Pozdravljeni,

javljam, da ne deluje luč pri avtobusni postaji Magdalena - prosim za popravilo.

Lep pozdrav,
Blendor



Location

Slišimo

Objavil: Blendor Sefaj

24.08.2018
Location

Zaključeno

Bomo javili koncesionarju, hvala za poslano.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

28.08.2018