Promet
576.Poškodovano cestišče
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Ulica heroja Bračiča 16, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 19.08.2018
Objavil: Primož Rok Puppis

Opis

Na ulici heroja bračiča 13 je že nekaj časa precej poškodovano cestišče in bi bilo zelo dobrodošlo, da se popravi preden bo kdo zahteval še kakšno odškodnino.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Primož Rok Puppis

19.08.2018
Location

Zaključeno

Koncesionarja smo obvestili, da opravi terenski ogled in da v okviru rednega vzdrževanja sanira poškodbe.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

20.08.2018