Promet
575.Parkiranje na pločniku Nova vas in Borova vas -2
Slišimo te    Urejamo    Zaprto   

Vrsta: Promet
Lokacija: Ulica heroja Staneta 1, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 19.08.2018
Objavil: Leon Briški

Opis

Pozdravljeni ,odgovor na mojo "pobudo" je čisto sprenevedanje saj sem z večkratnimi dopisi obvestil redarstvo in tudi Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu in tudi dobil odgovor gospe Trlep ,ki je odkrito priznala,da pač nimajo prave rešitve saj je več avtomobilov kakor parkirnih prostorov ! Torej ,ko bom naslednjič parkiral pred občino na pločniku mi NE SMETE napisati kazni ali odpeljati vozila iz enakega razloga. Glede naslednje izjave MIRM pa sami presodite ;
Pobudo za ukrepanje bomo obravnavali kot prijavo in si zadevo ogledali. Res pa je, da je prijava nepravilnosti »parkiranje na pločniku Nova vas in Borova vas« tako široko zastavljena, zato bomo težko locirali natančen problem ?????????????????????????????????????
Nova vas in Borova vas nista New York in čas bi bil ,da to osebno preverite v obhodu "zu Fuß " ne skozi stekel službenih avtomobilov .

Leo



Location

Slišimo te

Objavil: Leon Briški

19.08.2018
Location

Zaprto

Odgovor pod pobudo 567.

Odgovoril: Medobčinski inšpektorat Maribor

08.10.2018