Promet
574.luknja na stezi za kolesarje/otroške vozičke
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Pobreška cesta 46, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 18.08.2018
Objavil: Tadej Kurent

Opis

na omenjeni stezi je v asfaltu zazevala luknja, ki predstavlja potencialno nevarnost za pešce in kolesarje. Lokacija dvoetažni most/Pobrežje/Greenwich. Prosim, če obvestite pristojne službe, da zadevo sanirajo.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Tadej Kurent

18.08.2018
Location

Zaključeno

Spoštovani!

Koncesionarja smo obvestili, da opravi terenski ogled in da v okviru rednega vzdrževanja sanira poškodbe.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

20.08.2018