Promet
550.nevarna zlomljena ulična svetilka
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Ruška cesta 5, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 10.07.2018
Objavil: marko horvat

Opis

na Ruški 5 je pritrjena ulična svetilka ki je polomljena in bi ob malo mocnejsem vetro padli kosi stekla-plastike na pod njo hodeče pešce na pločniku. prosim za urgiranje predno se zgodi nesreča.



Location

Slišimo

Objavil: marko horvat

10.07.2018
Location

Zaključeno

Hvala za pobudo.
Zadevo smo že posredovali koncesionarju.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

11.07.2018