Promet
542.luknja na Dogoški cesti
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Ulica heroja Staneta 1, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 16.06.2018
Objavil: Silvija Smigoc

Opis

na Dogoški cesti, skoraj v križišču s Tuškovo ulico, je sredi ceste velika luknja, sicer je zavarovana, ampak čas bi bil, da se luknja odpravi ... a ne?

v tem času, ko postavljate opozorilne table, bi lahko luknjo že zasipali!



Location

Slišimo

Objavil: Silvija Smigoc

16.06.2018
Location

Zaključeno

Zahvaljujemo se vam za podani predlog. Koncesionarja smo obvestili in je sanacijo uvrstil v svoj plan dela.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

18.06.2018