Promet
532.KOLIČEK NA PLOČNIKU!
Slišimo te    Urejamo    Zaprto   

Vrsta: Promet
Lokacija: Gospejna ulica 13, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 28.05.2018
Objavil: goran bra

Opis

Že tako ozek pločnik ovira še ukrivljen količek. Tako je že lep čas. Avtomobili pa kar manevrirajo v ulici, ustavljajo po želji, parkirajo, trobijo...
Kot stanovalca me moti tudi nenehno parkiranje avtomobilov,ki nemalokrat pustijo motor prižgan !!!!
Redarji le malokrat kaznujejo kršitelje,ker se zaradi velikega podjetnika in disko jokera s Fontane tam ne sme kaznovati - je to neko nepisano pravilo ali kaj, ne vem !!
MOM naprošam, da količek popravi,saj vendarle to ne predstavlja kritičen strošek. Redarstvo pa naprošam,da se občasno zapelje tudi to (sicer neprivlačno) ulico.

Slike



Location

Slišimo te

Objavil: goran bra

28.05.2018
Location

Zaprto

Gospejna ulica je med bolj nadziranimi ulicami v Mariboru s strani Medobčinskega redarstva. Vsako leto tam izvedemo več prekrškovnih postopkov. V letu 2017 smo izvedli 48 postopkov, v letu 2018 pa do danes 22 prekrškovnih postopkov. Z rednimi nadzori v tej ulici bomo tudi v prihodnje nadaljevali.

Odgovoril: Medobčinski inšpektorat in redarstvo

Koncesionarju bo naročeno, da količek popravi.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

30.05.2018