Okolje
515.lampiončki 2018
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Koroška cesta 130, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 13.04.2018
Objavil: mbcan

Opis

Zahtevamo,da organizator Lampiončkov poravna stroške za prenočišča bližnjim stanovalcem zaradi neznosnega hrupa 15.maja. Zadnjih nekaj let nam je onemogočeno spanje doma, in smo primorani najemati drage sobe v bližnji okolici. V kolikor organizator ni pripravljen poravnati stroškov NAJ SE MU ZAVRNE DOVOLJENJE ZA PRIREDITEV V CENTRU MESTA ter se naj poišče ustreznejša lokacija!!



Location

Slišimo

Objavil: mbcan

13.04.2018
Location

Zaključeno

Organizator vsako leto izvaja meritve hrupa v času prireditve in tako bo tudi letos. Zaenkrat meritve prejšnjih let niso pokazale prekoračitev dovoljenih vrednosti, zaradi česar bomo dovoljene za prireditev izdali tudi letos. Res pa je, da je ta prireditev izjema glede trajanja uporabe zvočnih naprav na prireditvi, vendar smo dosegli, da se je uporaba zvočnih naprav skrajšala iz nekoč 5.00 ure na sedaj 2.00 uro zjutraj.

Prosimo vas za razumevanje.

Pripravila: Mestna občina Maribor

19.04.2018