Promet
503.Manjkajoči gumbi za pešče na semaforjih
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Nasipna ulica, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 01.04.2018
Objavil: Šakal

Opis

V tem križišču pogrešamo gumbe za kolesarje in pešce, ki bi naj pospešili prečkanje ceste.



Location

Slišimo

Objavil: Šakal

01.04.2018
Location

Zaključeno

Semaforizirano križišče Pobreška cesta - Nasipna ulica (Kr022) je res brez tipk oz. gumbov za pešce in kolesarje. V prihodnje nameravamo posodobiti krmiljenje v omenjenem križišču, vključno z montažo gumbov za pešce in kolesarje ter enodelno direkcijsko zeleno puščico.
Odgovoril: Nigrad d.d.

06.04.2018