Promet
491.konstantno zaparkirano križišče Kamniška/Trubarjeva
Slišimo te    Urejamo    Zaprto   

Vrsta: Promet
Lokacija: Pri parku, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 16.03.2018
Objavil: Peter Janko

Opis

Problem je poznan že več let, ukrene pa se točno nič. Odgovor tukaj je bil, da se naj kliče redarstvo! Kako točno si to predstavljate? Tukaj je v vsakem trenutku vsakega dneva vsaj 10 vozil! Ta vozila onemogočajo dvosmerni promet, saj je cestišče preozko. Kot je tudi vidno na sliki, je konstantno zaparkiran pločnik. Rezultat so pešci na cesti, ki je že tako preozka. In mi bi naj klicali cele dneve, redarji pa samo čakali naš klic in vozili enega za drugim? Mislim da imajo ljudje kaj bolj pametnega za početi, redarstvo pa tudi. Bi še skušal nekako razumeti če ni denarja za komplet ureditev odseka, malo težje pa razumem zakaj se problem nebi rešil kot se je v sosednji Marčičevi, kjer se je divje parkiranje zelo učinkovito onemogočilo z velikimi kamni ob robu cestišča, ali pa npr. s stebri, kot je to urejeno naprej po Kamniški.

Slike



Location

Slišimo te

Objavil: Peter Janko

16.03.2018
Location

Zaprto

Na omenjeni lokaciji občasno dobimo prijave za napačno parkirana vozila. Ob prijavi pošljemo na lokacijo patruljo. Ob ugotovitvi prekrškov, izvedemo prekrškovne postopke.
Občasno na tej lokaciji izvajamo nadzore tudi brez prijave prekrškov.
Tudi 19. 3. 2018 je bila na kraj poslana patrulja na osnovi te prijave.

Odgovoril: Medobčinski inšpektorat in redarstvo

21.03.2018