Okolje
487.ulična razsvetljava
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Ljubljanska ulica 9, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 09.03.2018
Objavil: Carmen St

Opis

Zanima me zakaj se po novem ugašajo ulične luči zvečer na Ljubljanski 1 oz. pri lekarni in izhodu iz bolnice. Ker hodimo po 22h domov (včasih tudi ob 1h zjutraj) iz službe in kadar sem sama me je zelo strah v tej temi. Ko se marsikaj dogaja, bi morali bolj poskrbet
za varnost občanov, ne pa šparat tam ko je to potrebno. Hvala in lep pozdrav.



Location

Slišimo

Objavil: Carmen St

09.03.2018
Location

Zaključeno

Na Ljubljanski je okvara na napajalnem vodu med K08 in K09. Pregorel je kabel, potrebno bo zamenjati celo linijo. Sedaj se je zadeva začasno rešila z obvodom in bo javna razsvetljava delovala vso noč.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

27.03.2018