Promet
479.Popravilo - polomljena avtobus. postaja
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Industrijska ulica 27, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 01.02.2018
Objavil: Blendor Sefaj

Opis

Prosim za popravilo polomljene avtobusne postaje pri Mesnem centru Košaki pred železniškim mostom.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Blendor Sefaj

01.02.2018
Location

Zaključeno

Hvala za obvestilo. Vzdrževalca bomo opozorili, da v najkrajšem možnem času uredi postajališče.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

16.02.2018