Promet
470.Popravilo znaka o smeri javne infrastrukture in ostalih objektov
Slišimo te    Urejamo    Zaprto   

Vrsta: Promet
Lokacija: Partizanska cesta 20, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 19.01.2018
Objavil: Alen Pajić

Opis

Znak je udarjen. Zaradi narave poškodbe, obstaja možnost nevarnosti za ljudi in premoženje.

Slike



Location

Slišimo te

Objavil: Alen Pajić

19.01.2018
Location

Zaprto

Zahvaljujemo se vam za podani predlog, ki ga bomo uvrstili na seznam predlogov. O poškodbi smo že obvestili koncesionarja, ki bo zadevo uredil v okviru rednega vzdrževanja.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

16.02.2018