Promet
469.Popravilo luči na semaforju
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Partizanska cesta 53, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 08.01.2018
Objavil: Jan Sladič

Opis

Prosim za popravilo semaforja označenega na fotografiji - natančneje rdečo luč za pešce.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Jan Sladič

08.01.2018
Location

Zaključeno

Zahvaljujemo se vam za opozorilo. Takoj bomo obvestili koncesionarja, da zadevo preveri in popravi.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

17.01.2018