Promet
452.Dogoška cesta
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Dogoška cesta 164, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 08.10.2017
Objavil: Odgovorenobčan

Opis

Spoštovani,

Z odprtjem povezave Dogoške ceste z rondojem v Dogošah se je promet vozil na tej cesti močno povečal, posledično se je povečal tudi promet težkih kamionov.Posledice slednjega so vidne vsakomur,saj je zadevna cesta polna udarnih jam.

Ali je tako gosto poseljeno naselje kot je območje okrog Dogoške ceste res primerno za tranzit in kot divje" parkirišče težkim kamionom!?

Kakšno je stališče odgovornih za promet MO Maribor o zapisanem,ter in kako se boste lotili obravnavane tematike?



Location

Slišimo

Objavil: Odgovorenobčan

08.10.2017
Location

Zaključeno

Na kraku krožišča v Dogošah je postavljena prometna signalizacija, ki prepoveduje promet tovornih vozil in avtobusov. Enaka signalizacija je postavljena tudi na križišču pri gostinskem objektu Perla. Prizadevali si bom, da bomo dosegli dogovor z državo in postavili dodatno prometno signalizacijo tudi iz smeri Ptujske ceste. Ptujska cesta je namreč državna cesta in potrebujemo soglasje DRSI.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

30.10.2017