Promet
450.Oviranje Voznega Pasu
Slišimo te    Urejamo    Zaprto   

Vrsta: Promet
Lokacija: Strossmayerjeva ulica 34, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 02.10.2017
Objavil: Polde lojze

Opis

Pozdravljeni mene pa zanima ali je normalno da ljudje parkirajo avtomobile kar sredi cesti in ovirajo promet in sicer na Strossmayerjeva ulica 34? Prosim če lahko uredite da se to nebo več dogajalo!

Slike



Location

Slišimo te

Objavil: Polde lojze

02.10.2017
Location

Zaprto

Spoštovani, vaš dopis štejemo kot prijavo, ki je bila posredovana vodji redarstva. Bi pa želeli opozoriti, da se prijave občanov z delovnega področja Medobčinskega redarstva podajajo neposredno na prekrškovni organ. Dežurni redar sprejema prijave od ponedeljka do petka med 8.00 in 20.00 uro (razen praznikov) na brezplačni telefonski številki 080 2201. Za prijave, ki ne zahtevajo takojšnjega ukrepanja, lahko posredujete opis problematike na e-naslov: medobcinski.inspektorat@maribor.si

Odgovorila: Mestna občina Maribor

05.10.2017