Promet
439.Krožno Križišče
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Cesta Graške Gore 1, 2341 Limbuš, Slovenija
Objavljeno: 04.09.2017
Objavil: Polde lojze

Opis

Pozdravljeni mene zanima ali se bo s tem krožnim kaj še naredilo polek ali bo ostal tak kot je? Ker to kar je, je polomija saj se avtomobili vozilo isto kot je bilo prej ko ni bilo krožišča. Prosim da uredite da se nebodo vozilo kar naravnost čez črte kot da jih ni!!



Location

Slišimo

Objavil: Polde lojze

04.09.2017
Location

Zaključeno

Zahvaljujemo se vam za podani predlog, ki ga bomo uvrstili na seznam predlogov. Vse pobude in predloge bodo obravnavale strokovne službe, ko bodo načrtovale dela na tem območju. Načrti, ki bodo izpeljani so navedeni v obrazložitvah veljavnega proračuna ter na spletni strani Sektorja za komunalo in promet

Odgovorila: Mestna občina Maribor

07.09.2017