Mladina, starejši in invalidi
434.Otroška igrala v mestnem parku
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Mladina, starejši in invalidi
Lokacija: Za Kalvarijo 1, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 14.08.2017
Objavil: SC

Opis

Pozdravljeni,

Zanima me, zakaj so v mestnem parku tako zanemarjena otroška igrala.

Pred kakšnim tednom smo bili z otroci spet po dolgem času v parku. Seveda smo se ustavili tudi na igralih, ki pa so precej slabo vzdževana.

Konjički za guganje so polomljeni, ali jih sploh ni. Manjka ena gugalnica, vrvi za plezanje so poškodovane. Na nekaterih delih igral je les tako poskodovan, da ni več varen za prijemanje.

Vem, da se tu dnevno igra dosti otrok, ampak bi vseeno lahko posrbeli, da bi se igrala malo popravilo.



Location

Slišimo

Objavil: SC

14.08.2017
Location

Zaključeno

Igrala v Mestnem parku pregleduje koncesionar, Snaga d.o.o., v skladu s pravilniki o varnosti otroških igral. Nevarna igrala odstranijo in zavarujejo nadzemni del.
V letošnjem letu pa je planirana zamenjava nadomestnih delov poškodovanih igral ali celotnih že starejših igral.

Zahvaljujemo se za skrb in vas lepo pozdravljamo.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

05.09.2017