Promet
432.Poškodovana cesta
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Ulica Slave Klavore 3, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 18.07.2017
Objavil: Maša Vižintin

Opis

Pozdravljeni,
zanima me, na koga se lahko obrnemo, saj v Ulici Slave Klavore že skoraj eno leto prenavljajo eno izmed stavb, pri čemer se je že na začetku del poškodovala cesta. Čez celotno cestišče je namreč odtrgan pas asfalta, luknja, ki v pesku pod cesto pa se zaradi dnevne vožnje čez poškodbo vsak dan veča. Cesta predstavlja edini dostop do štirih stanovanjskih hiš višje v ulici. Lastnik, ki stavbo prenavlja, kljub opozorilom, ceste še vedno ni popravil, nikjer na spletu pa ne najdem informacije, na koga se v tem primeru obrniti. Hvala že v naprej za odgovor.



Location

Slišimo

Objavil: Maša Vižintin

18.07.2017
Location

Zaključeno

Zadevo smo dne 20.07.2017 predali v obravnavo Medobčinskemu inšpektoratu, kateri so pristojni za takšne kršitve(priloga tudi slike).
Za vse nadaljnje informacije glede poteka obravnavanega primera, se obrnite na Medobčinski inšpektorat in redarstvo, Ulica heroja Tomšiča 1.
Hvala za sodelovanje in lep pozdrav

Odgovorila: Mestna občina Maribor

28.07.2017