Okolje
431.Pot na piramido
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Ulica heroja Staneta 1, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 15.07.2017
Objavil: andrej

Opis

Pozdravljeni,

Kdo skrbi za pot na piramido???? Lani ste se po prsih tolkli in si delali zasluge za urejenost, letos pa vse zaraščeno, vsi odvodni kanali zamašeni, itd… Verjetno vam je tuje, da je potrebno vsako stvar vzdrževat, ampak v našem mestu še za to verjetno niste slišali. Pa to sporočilo posredujte vrlemu županu!!!!!!

poslano dne 27.6., do danes še nič rešeno


Ker mi na zapisat, ker itak vedno naletiš na gluha ušesa in izgovore bom kar kopiral odgovor s strani pristojnih in kaj se je do danes naredilo, v glavnem SRAMOTA, da ljudje dobivajo plačo na račun davkoplačevalcev!
ZA JAVNA DELA ŠE TUDI NISTE SLIŠALI (BI BILO DOBRO POGLEDAT V SLOVAR SLOVENSKEGA KNJIŽNEGA JEZIKA), ČE JE STROŠEK TAKO VISOK, DA SE GA S TRENUTNIMI FINANČNIMI SREDSTVI NE DA POKRIT!!!! VZDRŽEVAT NE VE NIHČE, PROJEKTE VODIT, DA SI NAPOLNITE ŽEPE PA VAM NISO TUJI!!!! ENAKO KOT PREDHODNIK ....
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
From: Boštjan DOLENC
Sent: Thursday, June 29, 2017 8:25 AM
To: MESTNA OBČINA
Cc: Marjeta KRISTOFIĆ JAMNIK; Uroš KOSI
Subject: RE: Piramida

Spoštovani!

Posredujem odgovor na spodaj zastavljeno vprašanje.

Pešpot na Piramido je bila urejana konec leta 2016 s strani Mestne občine Maribor na podlagi služnostne pogodbe o njeni uporabi.
Kar zadeva zaraščenost ob sam poti sporočam, da je to predmet vzdrževanja upravljavca vinograda in zanj nimamo pristojnosti.
Čiščenje kanalet za odvodnjavanje se lahko izvaja v okviru zagotovljenih finančnih sredstev in po vsakodnevnem neurju kot je npr. sedaj ni možno bomo pa zadevo vsekakor počistili v pričetku prihodnjega tedna.

S spoštovanjem;

Boštjan DOLENC, dipl. inž. agr. strokovni sodelavec VI
Mestna občina Maribor, Ulica heroja Staneta 1, 2000 MB
Urad za komunalo, promet in prostor
Sektor za komunalo in promet
tel. 02 2201 268, 031 650 897



Location

Slišimo

Objavil: andrej

15.07.2017
Location

Zaključeno

Pešpot na Piramido je bila urejana konec leta 2016 s strani Mestne občine Maribor na podlagi služnostne pogodbe o njeni uporabi. Kar zadeva zaraščenost ob sami poti sporočamo, da je to predmet vzdrževanja upravljavca vinograda in zanj nimamo pristojnosti. Čiščenje kanalet za odvodnjavanje se lahko izvaja v okviru zagotovljenih finančnih sredstev in po vsakem neurju ni možno, bomo pa zadevo vsekakor počistili , so pa bile kanalete že počiščene s strani našega izvajalca – podjetja Nigrad d.d. po zadnjem večjem neurju pretekli teden.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

19.07.2017
Location

Zaključeno

Pešpot na Piramido je bila urejana konec leta 2016 s strani Mestne občine Maribor na podlagi služnostne pogodbe o njeni uporabi. Kar zadeva zaraščenost ob sami poti sporočamo, da je to predmet vzdrževanja upravljavca vinograda in zanj nimamo pristojnosti. Čiščenje kanalet za odvodnjavanje se lahko izvaja v okviru zagotovljenih finančnih sredstev in po vsakem neurju ni možno, bomo pa zadevo vsekakor počistili , so pa bile kanalete že počiščene s strani našega izvajalca – podjetja Nigrad d.d. po zadnjem večjem neurju pretekli teden.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

19.07.2017
Location

Zaključeno

Pešpot na Piramido je bila urejana konec leta 2016 s strani Mestne občine Maribor na podlagi služnostne pogodbe o njeni uporabi. Kar zadeva zaraščenost ob sami poti sporočamo, da je to predmet vzdrževanja upravljavca vinograda in zanj nimamo pristojnosti. Čiščenje kanalet za odvodnjavanje se lahko izvaja v okviru zagotovljenih finančnih sredstev in po vsakem neurju ni možno, bomo pa zadevo vsekakor počistili , so pa bile kanalete že počiščene s strani našega izvajalca – podjetja Nigrad d.d. po zadnjem večjem neurju pretekli teden.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

19.07.2017