Promet
410.Popravilo ceste - Dominkuševa ulica
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Dominkuševa ulica 8, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 07.05.2017
Objavil: Jan Sladič

Opis

Prosim, da čimprej sanirate cesto na Dominkuševi ulici, saj je že skoraj neprevozna zaradi lukenj v cestišču.



Location

Slišimo

Objavil: Jan Sladič

07.05.2017
Location

Zaključeno

O problemu smo obvestili koncesionarja v MOM podjetje Nigrad d.d., da zadevo sanira.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

01.06.2017