Promet
405.Limbuška cesta
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Limbuška cesta 23, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 11.04.2017
Objavil: zvezdana kotnik

Opis

Stanovalci Limbuške ceste na Studencih prosimo za omilitev naših težav. Po cesti dan in noč divjajo polni tovornjaki in osebna vozila. Nigradovi odtoki se pogrezajo in ko vozilo zapelje čez povzroči neznosni hrup in pokanje zidov. Prosimo vsaj za omejitev hitrosti ali morda kakšno drugo rešitev. Hvala in lep pozdrav!



Location

Slišimo

Objavil: zvezdana kotnik

11.04.2017
Location

Zaključeno

Zahvaljujemo se vam za podano pobudo, ki pa se nanaša na prometno opremo in prometni režim na državni cesti. Zato bomo Vašo pobudo poslali v pristojno reševanje Direkciji RS za infrastrukturo, ki je upravljavec ceste.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

24.05.2017