Promet
381.Razširitev cestišča - Dogoška cesta
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Dogoška cesta 87, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 04.02.2017
Objavil: Odgovorenobčan

Opis

Spoštovani,

cestišče Dogoške ceste od št.87 naprej v smeri Dogoš je povsem neprimerno, predvsem pa življensko nevarno za t.i. ranljive udeležence v prometu (pešci,kolesarji). Slednje se nanaša na odsek navedene ceste,ki pelje skozi gozd. Zadevni del cestišča je brez ustreznih utrjenih bankin, ponekod je cestišče speljano meter dva od dreves gozda-skratka cestiše je na navedenem odseku z vidika minimalne varnosti ostalih udeležencev v prometu povsem neustrezno opremljeno.
Golemu naključju-sreči se lahko zahvalimo,da ob konstantnem povečanju prometa na tem odseku še ne gori nobena svečka v spomin na žrtev prometa.
Ali bomo žal priča tudi temu ?
Tedaj naj del odgovornosti prevzame nase tudi prometna stroka!



Location

Slišimo

Objavil: Odgovorenobčan

04.02.2017
Location

Zaključeno

Zahvaljujemo se vam za podani predlog, ki ga bomo uvrstili na seznam predlogov. Vse pobude in predloge bodo obravnavale strokovne službe, ko bodo načrtovale dela na tem območju. Načrti, ki bodo izpeljani so navedeni v obrazložitvah veljavnega proračuna ter na spletni strani Sektorja za komunalo in promet

Odgovorila: Mestna občina Maribor

28.02.2017