Okolje
371.Umestitev košev za recikliranje po mestu
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Europark, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 20.12.2016
Objavil: Nino Dvoršak

Opis

Za vzgled lahko vzamemo Europark, kjer ima vsak koš prostor za papir, embalažo in ostale odpadke. Podobne koše se naj uporabi pri montiranju novih košev ali pri zamenjavi starih (uničenih) košev po mestnih ulicah v Mariboru.
Z pomočjo Snage je možno tudi najti kakšno verzijo koša, ki bo estetsko polepšala naše mesto.



Location

Slišimo

Objavil: Nino Dvoršak

20.12.2016
Location

Zaključeno

Iskreno se zahvaljujemo za vašo pobudo.
Sporočamo vam, da bomo ob novem naročilu koškov upoštevali vaš predlog, zaenkrat je pa območje mestne občine Maribor dobro pokrito s koški. Postavljamo ustaljene vzorce koškov, ki morajo biti pritrjeni na podlago in močnejše izdelave, da so v primeru vandalizma kos poškodbam.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

25.01.2017