Promet
280.Signalizacija - Cesta XIV. divizije
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Pokriti vkop Maribor, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 23.05.2016
Objavil: Jan Sladič

Opis

Prosim da popravite LED signalizacijo za v obe smeri tunela na levi in desni strani vozišča. Namreč ne sveti več nič.



Location

Slišimo

Objavil: Jan Sladič

23.05.2016
Location

Zaključeno

Predmetna cestna signalizacija – LED osvetlitev ni v lasti in upravljanju Mestne občine Maribor.
Upravljavec ceste je DARS.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

11.07.2016