Okolje
272.Vzdrževanje stopnic na javnih površinah - Koroški most
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Koroški most, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 17.05.2016
Objavil: Aljaž Bratina

Opis

Stopnice stopnišča na obeh straneh Koroškega mosta, ki vodijo iz mosta na Obrežno ulico, bi bile potrebne zgolj manjšega popravila, preden bo s časom nastala večja škoda. Na nekaterih stopnicah manjkajo tlakovci-obloge, tako da so stopnice posledično še nevarne za uporabnike. Tudi očiščene in pometene verjetno niso bile že nekaj let. Na splošno je takšnih stopnišč, ki potrebujejo zgolj manjše vzdrževalne posege v Mariboru preveč, so nevarne in neugledne. Vzdrževanje je vedno bolj poceni kot kasneje velika sanacija.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Aljaž Bratina

17.05.2016
Location

Zaključeno

Hvala za opozorilo.
Vaš predlog bomo predali koncesionarju, da zadevo v prihodnjih dneh realizira.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

31.05.2016