Komunalna inšpekcija, redarstvo
251.Divje parkiranje v kriziscu Kamniska - Trubarjeva ulica
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Komunalna inšpekcija, redarstvo
Lokacija: Kamniška ulica 2, 2000 Maribor, Slovenia
Objavljeno: 24.03.2016
Objavil: Peter Janko

Opis

To krizisce je med delovnikom nabito z avtomobili na obeh straneh cestisca. Dvosmeren promet je pogosto oviran. Zaradi vsepovsod parkiranih vozil je krizisce pogosto tudi nepregledno. Dogaja se tudi, da so vozila parkirana na plocnik. Parkirajo pa tu vozila, ki se izogibaju placilu parkirnine v centru. Celotna Kamniska je lepo urejena, ta del pa je sramota

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Peter Janko

24.03.2016
Location

Zaključeno

Navedeni problem je obravnavan kot prometni prekršek, za katerega si na cestah pristojnost deli mestno redarstvo s Policijo. Mestno redarstvo skrbi za bele cone, za parkirišča s časovno omejitvijo, avtobusne postaje, parkirišča za invalide, peš cono. Sicer tudi za primer kot ga navajate, vendar preden prispejo redarji na mesto, kršitelja in vozila običajno ni več tam.

Vsekakor bodo redarji opozorjeni na kršitve in omenjeno kritično točko.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

29.03.2016